Uśmiechnięte twarze rodziców z córką na spotkaniu z gościemZdjęcie uśmiechniętej rodziny - rodzice, córka i synMama pomaga rysować małej córceMężczyzna - nauczyciel pokazuje uczniom coś w ich zeszycie
NASZA
OFERTA
ZESPÓŁ
ORZEKAJĄCY
PORADNIA
POLECA
URODA ASPERGEROWA
WSPOMAGANIE ROZWOJU SZKÓŁ
INSTYTUCJE WSPÓŁPRACUJĄCE

Konkurs filmowy O zawodowcach z humorem w filmowym kadrze został już rozstrzygnięty!

Jury konkursu na posiedzeniu 27 lutego 2020r., postanowiło przyznać:

I miejsce zespołowi ze Szkoły Podstawowej nr 155 im. Św. Jadwigi Królowej w składzie: Zofia Karpierz, Natalia Przybycień, Markus Widła, Dawid Mazur oraz pani Joanna Birczyńska, nauczyciel – opiekun uczniów.

II miejsce zespołowi ze Szkoły Podstawowej nr 35 w składzie: Liliana Hinc, Agnieszka Król, Barbara Pawlak, Zuzanna Sroka oraz pani Ewa Dybowicz, nauczyciel – opiekun uczniów.

III miejsce zespołowi ze Szkoły Podstawowej nr 119 im. Janiny Porazińskiej w składzie: Arsen Ałłachwerdijew, Jakub Gąsiorowski, Michał Lipiński, Patryk Zegarek oraz pan Grzegorz Dadał, nauczycieli – opiekun uczniów.

Wyróżnienie zespołowi ze Szkoły Podstawowej nr 80 im. Wojciecha Bogusławskiego w składzie: Natalia Michno, Natalia Niciarz, Izabella Tomala, Eliza Żurad oraz pani Joanna Golik, nauczyciel – opiekun uczniów.

Jury dziękuje wszystkim uczestnikom konkursu filmowego pn. O zawodowcach z humorem w filmowym kadrze oraz przekazuje gratulacje dla autorów nagrodzonych filmów.

Pokaz nagrodzonych filmów, wręczenie nagród, dyplomów i podziękowań za udział w konkursie, odbędzie się 12 marca 2020 roku w Sali Obrad Urzędu Miasta Krakowa, plac Wszystkich Świętych 3-4.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników konkursu filmowego.

Organizatorzy

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Krakowie

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa

DLA RODZICÓWDla rodziców

W trudnych decyzjach rodzicielskich ogromnie przydatna może być wiedza – o różnorodnych możliwościach systemu kształcenia, spędzania wolnego czasu, konstruktywnego korzystania z najnowszych technologii. Jak współpracować z nauczycielami, jak zadbać o zdrowie i wszechstronny rozwój dziecka, jak zapewnić mu bezpieczeństwo w sieci? Polecamy Państwu portale internetowe poruszające te kwestie i dedykowane właśnie rodzicom:
rodzicewedukacji.pl/
rodzinny-krakow.pl/
rodziceprzyszlosci.pl

DLA UCZNIÓWDla uczniów

Co dalej po szkole? Jaki wybrać typ dalszej edukacji? Szkołę branżową, technikum czy liceum? Studia wyższe, szkołę policealną czy kursy kwalifikacyjne? Do jakiego zawodu mam predyspozycje? Które branże są najbardziej perspektywiczne? Na te i wiele innych pytań związanych z planowaniem ścieżki kształcenia odpowiedzą nasi doradcy zawodowi.
Kontakt z doradcami możliwy jest telefonicznie lub mailowo pod adresem:
doradcyzawodowi@poradnia2krakow.pl
Polecamy też portale: www.victor.com.pl
www.perspektywy.pl

DLA NAUCZYCIELIDla nauczycieli

Dokąd zmierza edukacja? Jak wyjść naprzeciw problemom spotykanym na co dzień w pracy nauczyciela? Jak uatrakcyjnić lekcje przedmiotowe? Jako edukatorzy potrzebujemy refleksji nad wartościami i celami, ale przede wszystkim oczekujemy wsparcia w postaci konkretnych wskazówek, rozwiązań i projektów. Kodowanie na humanie, Endomondo a „szkolne klatki”, czym jest C-U-D – ciekawie i inspirująco wspiera nas portal o nowoczesnej edukacji www.edunews.pl

Instytut Badań Edukacyjnych
Portal Edukacyjny
Edunews
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Członkowstwo w Małopolskim Partnerstwie na rzecz Kształcenia Ustawicznego
Parasol
Ośrodek Rozwoju Edukacji
Kuratorium
Okręgowa Komisja Edukacyjna
Pociąg do kariery
Wojewódzki Urząd Pracy
Instytut Terapii i Edukacji Społecznej

Ustawienia dostępności