Uśmiechnięte twarze rodziców z córką na spotkaniu z gościemZdjęcie uśmiechniętej rodziny - rodzice, córka i synMama pomaga rysować małej córceMężczyzna - nauczyciel pokazuje uczniom coś w ich zeszycie
NASZA
OFERTA
ZESPÓŁ
ORZEKAJĄCY
PORADNIA
POLECA
URODA ASPERGEROWA
WSPOMAGANIE ROZWOJU SZKÓŁ
INSTYTUCJE WSPÓŁPRACUJĄCE

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna nr 2 zaprasza na XXII Forum Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych „Zachowania ryzykowne uczniów – rozpoznanie, planowanie i wdrażanie wsparcia”, które odbędzie się 25 listopada 2023r. (sobota) o godz. 9.00. Konferencja organizowana jest w ramach wsparciach metodycznego nauczycieli. Forum odbędzie się w Audytorium im. W. Danka Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.
Konieczna jest rejestracja do 19 listopada 2023. Podczas rejestracji proszę zadeklarować udział w dwóch wybranych konwersatoriach.

Link do rejestracji:

https://forms.gle/TtDiUPQgDPaC29Nu9

Udział w Forum jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymują zaświadczenia po zakończeniu Forum. Osoby do kontaktu:
Małgorzata Cyrson – wspomaganieppp2@gmail.com, tel. 12 415 69 68.
Urszula Grygier – ulgry@interia.pl, tel. 608 284 527

Pobierz plakat i program

DLA RODZICÓWDla rodziców

W trudnych decyzjach rodzicielskich ogromnie przydatna może być wiedza – o różnorodnych możliwościach systemu kształcenia, spędzania wolnego czasu, konstruktywnego korzystania z najnowszych technologii. Jak współpracować z nauczycielami, jak zadbać o zdrowie i wszechstronny rozwój dziecka, jak zapewnić mu bezpieczeństwo w sieci? Polecamy Państwu portale internetowe poruszające te kwestie i dedykowane właśnie rodzicom:
rodzicewedukacji.pl/
rodzinny-krakow.pl/
rodziceprzyszlosci.pl

DLA UCZNIÓWDla uczniów

Co dalej po szkole? Jaki wybrać typ dalszej edukacji? Szkołę branżową, technikum czy liceum? Studia wyższe, szkołę policealną czy kursy kwalifikacyjne? Do jakiego zawodu mam predyspozycje? Które branże są najbardziej perspektywiczne? Na te i wiele innych pytań związanych z planowaniem ścieżki kształcenia odpowiedzą nasi doradcy zawodowi.
Kontakt z doradcami możliwy jest telefonicznie lub mailowo pod adresem:
doradcyzawodowi@poradnia2krakow.pl
Polecamy też portale: www.victor.com.pl
www.perspektywy.pl

DLA NAUCZYCIELIDla nauczycieli

Dokąd zmierza edukacja? Jak wyjść naprzeciw problemom spotykanym na co dzień w pracy nauczyciela? Jak uatrakcyjnić lekcje przedmiotowe? Jako edukatorzy potrzebujemy refleksji nad wartościami i celami, ale przede wszystkim oczekujemy wsparcia w postaci konkretnych wskazówek, rozwiązań i projektów. Kodowanie na humanie, Endomondo a „szkolne klatki”, czym jest C-U-D – ciekawie i inspirująco wspiera nas portal o nowoczesnej edukacji www.edunews.pl

Ustawienia dostępności