Ruszyła IV edycja projektu „Festiwal Zawodów w Małopolsce”! W dniu 11.09.2014 tradycyjnie już na Politechnice Krakowskiej odbyło się uroczyste spotkanie organizacyjno - szkoleniowe dla wykonawców Edycji 2015. Gospodarzami spotkania byli dr Marian Piekarski, nowy dyrektor Centrum Pedagogiki i Psychologii PK oraz dyrektor naszej Poradni Elwira Zadęcka, którzy powitali uczestników i omawiali wymagania formalne związane z realizacją projektu. Ideę, dotychczasowe działania i plany „Festiwalu Zawodów” przybliżył pan Dariusz Styrna, dyrektor Departamentu Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.
W części szkoleniowej (trenerzy: Renata Koclęga, Beata Oprocha, Elwira Zadęcka, Marian Piekarski) przeprowadzono instruktaż z zakresu stosowania materiałów wypracowanych w projekcie oraz omówiono temat bazy narzędzi doradczych.
Obecna edycja ma objąć 66 szkół gimnazjalnych (132 klasy, tj. ok. 3300 uczniów) naszego województwa.
Zajęcia grupowe i konsultacje indywidualne realizowane do końca listopada stanowić będą (tak jak poprzednio) część przygotowawczą do 3-dniowego Festiwalu (Targów), który odbędzie się w dniach 24 – 26 marca 2015.
Szersze informacje o projekcie można znaleźć w prawym Menu w zakładce Festiwal Zawodów w Małopolsce.
powrót